Skip to content

Join our mailing list

Keep up-to-date with events and Swami's travel plans:

O Swamim

Swami Atmachaithanya (wymawiane atma – czai – thania a czasem pisane ‘ Athmachaithanya’ lub Atmachaitanya’) jest Świętym człowiekiem z Południowych Indii.

Treść nauczań Swamiego została przekazana przez antycznych riszich (pradawnych mędrców Indii) poprzez tradycyjnych Guru (gu – ciemność; ru – to co usuwa; Samo-Urzeczywistnionych duchowych mistrzów) podążających za prastarą, Wedyjską mądrością Sanatana Dharma (“Wieczna Prawda”), która leży u podstaw Hinduizmu.

Mimo iż ta tradycja tworzy tło pracy Swamiego, wszyscy są mile widziani, by Go odwiedzić – bez względu na różne pochodzenie czy system wierzeń – aby otrzymać Jego błogosławieństwa i by doświadczyć bezwarunkowej miłości i światła, którymi Swami promieniuje w kierunku wszystkich.

Swami pochodzi z małej wioski niedaleko Kannur (kiedyś ‘Cannanore’) w Kerali, w Południowych Indiach. Ma dwa ashramy w tej okolicy.

Każdego roku Swami podróżuje dookoła świata, by odwiedzić wielbicieli i poszukiwaczy duchowych w wielu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.